Cila këngëtare shqiptare ia shpif Jetmirit të ‘Showbizi Shqiptar’ ?!

By

Themeluesi i ‘Showbizi Shqiptar’ njëherësh edhe menaxheri Jetmir Agaj ishte këtë javë protagonisti i intervistës 60 sekondëshe të emisionit Prive.

Ai u pyet dhe u përgjigj pa dorashka në shumë çështje për artistët.

Enca deklaroi se ia shpif, teksa Jetmiri dha mendimin e tij edhe për Fjolla Morinën. Morena Tarakun dhe Robert Berishën të cilin e konsideron si vëlla.

Mes tjerash, Jetmiri tregoi edhe për ngjarjen më të keqe, synimin e tij dhe propozimet që ka marrë nga artistet për lidhje.

Përgjigjet e plota i gjeni në video. /prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm