KEISI publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Vajza e Sabianit, KEISI, ka publikuar këngën e saj të re.

Këngëtarja solli me videoklip projektin me titull “Alo Alo”.

Muzikën dhe tekstin i ka realizuar Petro Xhori.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm