Me fund shpinën e ekspozuar, Bebe Rexha merr gjithë vëmendjen në MTV VMA ‘23

By

Pasi tha se mund të mos marrë pjesë në MTV Video Music Aëards 2023, Bebe Rexha goditi tapetin rozë të shfaqjes së çmimeve në një ansambël të guximshëm dhe të zhveshur.

Bebe Rexha at the 2023 MTV Video Music Awards

Për spektaklin, Rexha ka veshur një fustan të zi lëkure të kompletuar me rripa spageti dhe një busti me sytjena. Tashmë mbresëlënëse nga përpara, fustani në formë, i gjatë deri në dysheme ishte edhe më i mprehtë nga mbrapa.

Bebe Rexha at the 2023 MTV Video Music Awards

Kur këngëtarja e “Meant to Be”, prezantuese në ceremoni, u kthye në tapetin rozë, ajo zbuloi dy prerje rrethore – një në secilën faqe prapanicë – dhe, mes tyre, një bisht kali të zi si mëndafsh.

Bebe Rexha at the 2023 MTV Video Music Awards

Rexha e kombinoi fustanin e guximshëm me taka të zeza me platformë dhe vathë me xhufkë argjendi dhe jeshile, byzylykë të trashë kristali në secilin dore dhe unaza argjendi në gishtat e saj, të cilat ishin të lyera me një nuancë rozë të lehtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm