Lulja kthehet pas në kohë, kujton ditën e martesës me Medën (FOTO)

By

Bashkëshortja e Medës, Luljeta, me sa duket ka nostalgji për kohën kur u martua.

Ajo hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit një fotografi krah Medës, në ditën e dasmës.

Imazhin me mijëra pëlqime dhe shumë komente, e shoqëroi me një zemër.

Nëse nuk e dini, Meda dhe Lulja janë prindër të katër fëmijëve./Prive.al

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Artikuj të ngjashëm