Luana Vjollca më e bukur se kurrë! (FOTO)

By

Luana Vjollca njihet si njëra ndër prezantueset më të bukura të Shqipërisë, duke mos lënë anash as format e saj të trupit.

Nuk ka shumë kohë që ka filluar të merret edhe me muzikë. Edhe pse shumë e re në këtë fushë ajo ka krijuar disa këngë që janë bërë hite.

Por të gjithë e dimë që rrjetet sociale janë pika e fortë e saj. Atë vazhdimisht e shohim duke ndarë momente nga jeta në profilet e saj. E kësaj rradhe në Instgram ajo ka postuar një video ku ka përdorur një filter special nga Snapchat, dhe duket shumë e bukur. /Prive.al/luana

Artikuj të ngjashëm