E thotë Stresi: Kjo është këngëtarja me të cilën kam flirtuar! (VIDEO)

By

Sinqeriteti mbi të gjitha!

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, ka refuzuar të hajë diçka të shpifur në këmbim të një përgjigjeje të sinqertë.

Stresi ka rrëfyer në Nd’rrimin e Natës në lojën “Haje ose Thuaje” me Alaudin Hamitin, se me cilën këngëtare shqiptare ka flirtuar.

“Fifi”, e thotë shumë thjeshtë dhe pa asnjë hezitim Stresi. /Prive.al

Ndiqeni të plotë lojën:

Artikuj të ngjashëm