Shkurte Gashi e vetme në karantinë (VIDEO)

By

Shkurte Gashi po e kalon vet situatën e krijuar nga koronavirusi kudo në botë.

Ajo jeton në Zvicër ndërkaq familja e saj në Prishtinë dhe për këtë shpesh herë mërzitet.

Këngëtarja tregoi shumëçka në një intervistë për Prive nga shtëpia e saj dhe ju mund ta ndiqni atë në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm