Kë do e zhdukte nga estrada Fjolla Morina?! (VIDEO)

By

Këngëtarja Fjolla Morina, e drejtpërdrejtë si çdo herë tjetër, ishte treguar edhe disa muaj më parë në intervistën 60 sekonda në emisionin Prive.

Ajo tregoi se kë e konsideron zog pa pula, a ia ka bërë dikush bllok në Instagram dhe çka i ka mbetur pa e bë operacion.

Fjolla tha se asnjë klip nuk do donte ta largonte teksa pohoi se më mirë është në lidhje sesa single.

Këngëtarja mes tjerash, poashtu tregoi edhe për planet eventuale për martesë, kë e kishte zhdukur nga estrada dhe cilat emra do i zgjidhte për Trileqe.

Artikuj të ngjashëm