Këngëtares së famshme ia dëmtojnë keq veturën! (FOTO)

By

Një ditë që do duhej të ishte krejt normale për këngëtaren e famshme shqiptare, nuk rezultoi të ishte e tillë.

Këngëtares Rozana Radi, persona të panjohur ia kanë dëmtuar rëndë veturën dhe ajo është revoltuar për këtë gjë.

Makina e Radit është dëmtuar shumë duke u grithur në pjesën e dyerve, me viza që s’kanë asnjë kuptim.

“Si mund të jetë kaq I ligë shqiptari? Shikoni si ma kanë bërë makinën. S’do lë kamera pa hapur, e pa e gjetur s’e lë”, ka shkruar ajo, duke u zotuar se do e kapë personin që e ka bërë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm