Vildane Zeneli shumë shpejt me projekt të ri!

By

Modelja e njohur kohë më parë në emisionin Prive shpalosi disa detaje mjaft interesante si dhe planet e saj për t’iu kyçur në muzikë.

E këto plane të saj duket se do të konkretizohen shumë shpejt teksa ajo në projektin e saj të parë pritet të vijë në bashkëpunim me këngëtarin Seven Saraqi.

Dyshja nuk kanë dhënë ende detaje tjera sa i përket këtij bashkëpunimi por një gjë është e sigurt, të gjithë janë bërë kurioz të shohin Vildanen teksa shfaqë aftësitë e saja në këndim.

Për të kuptuar më tepër detaje rreth këtyre planeve mund të shikoni storien e mëposhtme të përgatitur nga gazetarja Maki Bajrami. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm