Katër artistë bashkë për një këngë!

By

“Cinderella” është kënga e fundit që solli Rovena Dilo me Hitman dhe Rolla, e teksa kësaj treshe i është bashkuar edhe këngëtarja Eranda Libohova.

“Për dashninë tonë” është titulluar kjo këngë që pritet të publikohet brenda pak ditëve e Dilo për Prive kishte folur edhe për këtë projekt.

“Do jetë një këngë me pak humor mes dy çfitesh” – u shpreh Rovena për këtë projekt e cila do të vizualizohet edhe me klip pritet të publikohet brenda këtyre ditëve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm