Më në fund: Ja ku vjen imazhi i parë i Ryva Kajtazit me të bijën!

By

Ajo kishte vendosur ta mbante të fshehur imazhin e vogëlushes së saj.

Këngëtarja Ryva Kajtazi është ndër të paktat figura publike që nuk e ka ekspozuar të bijën në rrjetet sociale, duke mos lënë hapësirë për komentimin e tij.

Ndonëse ende nuk e kemi parë se si duket ajo, Ryva më në fund ka vendosur që ta publikojë një fotografi të familjes së saj të re.

Me bashkëshortin dhe të bijën, ajo ka pozuar në një lokacion të rrethuar me gjelbërim, ku shihet duke shëtitur me vajzën së cilës i ka vënë emrin Dorela.

Ryva është bërë nënë për herë të parë pasi ka kurorëzuar lidhjen disavjeçare me Fidanin, në një ceremoni private në ishujt Maldive.

Nga imazhet e fundit të publikuara nga këngëtarja, ajo duket tejet në formë pas lindjes duke hequr kilogramët e tepërt.

?‍?‍?

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_dresses) on

Every walk is now more meaningful with you??❤️

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_dresses) on

Artikuj të ngjashëm