Stresi fiton këtë Big Brother VIP Kosova

By

Udhëtimit të gjatë brenda shtëpisë së BBVK sonte i erdhi fundi.

Plot 103 ditë, plot emocione, përplasje, batuta dhe qejf kurorëzuan edhe fituesin.

Stresi është fituesi i këtij edicioni të parë të Big Brother VIP Kosova duke bërër të tijin edhe çmimin e madh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm