Brenda fejesës së djalit të Ramadan Krasniqi – Danit (FOTO)

By

Mbrëmë u fejua djali i këngëtarit të mirënjohur, Ramadan Krasniqi – Danit.

Andi dhe e dashura e tij prej kohësh, shkëlqyen në një darkë familjare dhe këtë ua dokumentojmë edhe me fotografi.

Në imazhin e mëposhtëm, shihen anëtarë të familjes në mesin e tyre edhe Dani, i cili po reflekton lumturi për këtë ditë të veçantë për djalin e tij.

Nuk dihet akoma kur do të ketë dasma nga familja Krasniqi, megjithatë ne ju urojmë jetë të mbarë çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm