Ende në mendjen e tij? Shpat Kasapi përmend Afërdita Dreshajn në një koment përplot ironi

By

Ka kaluar kohë e konsiderueshme që nga ndarja e tyre, por këngëtari Shpat Kasapi ka ende diçka për të thënë për ish të dashurën e tij, modelen Afërdita Dreshaj.

Dreshaj e cila ka bërë të ditur datën e martesës me të fejuarin Jakub Kindl, është përmendur nga Shpat Kasapi në një koment drejtuar Ermal Mamaqit në Instagram.

Image result for shpat kasapi dhe aferdita dreshaj

Këtë javë ai si të ftuar do e ketë shoqen e ngushtë të Afërditës, Xhesika Berberin, e në kërkesën e moderatorit Mamaqi karshi ndjekësve të tij për t’i bërë pyetje asaj, ndër komentuesit ka qenë edhe Kasapi.

“Ermal, bëja këtë pyetje Xhesikës! Jam Shpat Kasapi! A ishe lidhur edhe ti me një djalë jo shqiptar siç është lidhur shoqja jote e ngushtë, Afërdita Dreshaj dhe a mendon se kështu do e ruajmë origjinën shqiptare?”, ka qenë pyetja e Shpatit drejtuar Xhesikës.

Se a do t’ia bëjë Ermali këtë pyetje Xhesikës, mbetet të shihet të Shtunën!

Artikuj të ngjashëm