Rita i drejtohet Kosovës me video: Paralajmëron befasi!

By

Në prag të ardhjes në Kosovë, këngëtarja Rita Ora ka pasur një adresim me video për bashkëkombësit e saj.

Ajo, krah stafit të saj ka paralajmëruar befasi teksa videon e ka nisur me pyetjen ‘Si jeni, a jeni mirë?’.

‘Shtëpia ime Kosovë. Po vij në shtëpi. Ky është mesazhi im për ju. NUk më pritet të vij dhe të bëj një koncert falas për të gjithë ju në Prishtinë në sheshin Nënë Tereza. Në zemër të qytetit për të festuar përvjetorin e dhjetë të pavarësisë. Jamë shumë krenare që kam lindur në Pirshtinë dhe të mund të vij e të përformoj si ambasadroja dhe mikja juaj. Ta bëjmë këtë. Shihemi të gjithë të Shtunën’ – ka qenë mbishkrimi në videon e ndarë.

Në të mes tjerash, Rita shihet teksa bën shqiponjën me djemtë e kërcimit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm