Publikohet ‘Presion’ nga Blunt dhe Real

By

Është publikuar para pak minutash në Youtube, kënga e re e Blunt dhe Real e titulluar ‘Presion’.

Ky projekt që flet për një vajzë që bën ‘presion’ ka një videoklip mjaft veror duke i paraprirë kështu sezonit të nxehtë të 2016-ës.

Kënga ‘Presion’ pason ‘Xhinset’ që korri një sukses të madh gjatë vitit që lamë pas. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm