Kaq kushton vetëm një paruke e Kidës!

By

Me siguri së fundmi e keni parë ndryshimin e Kidës.

Këngëtarja u paraqit me një pamje tjetër për shkak të flokëve të gjatë dhe ngjyrës së tyre.

Ajo u bë brune por jo përgjithmonë.

Kida kishte vendosur paruke dhe ajo kushton hiç më pak se 1290 euro.

Ndryshe, shumë shpejtë pritet të publikohet një projekt i ri nga ajo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm