Në vetëm tre muaj, Sellma i ‘zhduki’ aknet në kushte shtëpie

By

Me punën e saj ajo arrin imazhin perfekt për çdo vajzë.

Por, vetë grimerja Sellma Kasumoviq kohë më parë kishte probleme me aknet e acaruara në fytyrë të cilat duket se ia ka dalë t’i eliminojë tërësisht në kushte shtëpie.

Përmes rrjeteve sociale, me një video të para dy viteve kur kishte këtë problem, Sellma ka zbuluar se me trajtimin me mjaltë dhe limon dy herë në javë, ia ka dalur ta mposhtë këtë problem.

Kohëzgjatja e trajtimit është tre muaj dhe për grimeren ka funksionuar për mrekulli.

Pse të mos e provoni nëse keni problemin e akneve sidomos kur ka edhe rekomandimin e Sellmës? /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm