Fjolla Morina kritikohet për veshjen para publikut në Skenderaj (FOTO)

By

Fjolla Morina mbrëmë ka mbajtur një koncert në Skenderaj.

Paraqitja e saj atje ka ngjallur shumë reagime madje ajo u kritikua edhe nga deputetë të njohur.

Ka qenë Miliam Zeka ai që ka bërë një postim në Facebook, lidhur me veshjen e këngëtares para shumë fëmijëve.

“Sa shume ka “arrite” Drenica?!!!Disa namuzeli, qe 1000 te zeza i kane ba dhe i bajne, me kane kritiku se gjoja une perdori fjalor banal. Shiheni kete foto nga koncerti ne Skenderaj, edhe hajde me thoni se a ke çare pa …E kush e ka organizu kete koncert edhe kush i ka ftu?!!!”, ka shkruar Zeka.

Fjolla nuk ka reaguar ende veçse ka postuar disa video duke falënderuar publikun e madh që ishte atje për të./Prive.al

Artikuj të ngjashëm