‘Kalon’, projekti i ri nga Lumi B dhe Dafina (VIDEO)

By

Ashtu sic ishte paralajmëruar, Dafina Zeqiri dhe Lumi B kanë publikar bashkëpunimin e rradhës të titulluar ‘Kalon’.

Kënga mban vulën e RedBOX dhe ka videoklip të PinkMoon Creative.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja, ju pëlqen si këngë apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm