Pse vendosi Zana Krasniqi t’i hyjë politikës?

By

E ftuar në Prive këtë javë, ishte ish -missi Zana Krasniqi, e cila na rrëfeu mjaft shumë nga përditshmëria e saj, dhe arsyen pse ajo u zhduk për gati 10 vite nga vëmendja e publikut.

Ajo gjithashtu foli për planet në të ardhmen e saj, dhe për angazhimin e saj të ri, hyrjes së politikës si kandidate për Kuvendin Komunal të Prishtinës.

Më poshtë mund ta dëgjoni rrëfimin e saj të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm