Shkurte Gashi bëhet nënë për herë të parë

By

Për shumë muaj, këngëtarja u distancua nga vëmendja e publikut që të kalonte muajt e shtatzënisë së saj plotësisht në privatësi.

Por tani këngëtarja ka marrë një epitetin më të bukur në jetë, ajo është bërë nënë.

Ky është edhe fëmija i parë i këngëtares dhe është djalë.

Shkurtja akoma nuk ka reaguar në rrjetet e saj sociale për lajmin e bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm