Stresi flet sërish nga burgu…

By

Ka kohë që është prapa grilave.

Stresi po vazhdon të qëndrojë në burg për shkak të drogës dhe armëve që iu gjetën vitin e kaluar në një hotel në Tiranë.

Mirëpo reperi, sa herë që ka mundësi flet nga burgu.

Ai bën postime të ndryshe madje mbështet shpesh shokët e tij kur nxjerrin këngë të reja.

Kësaj radhe, Stresi pati disa vargje për veten.

“99her mem rrezu
mjafton 1 her me u çu
shum e leht me harru
ju shoh krejtve prej ktu… snichizzzz”, ka shkruar ai.

Nëse nuk e dini, Stresi është i martuar me vajzën që quhet Kejsi e cila pothuajse çdo ditë shpreh dashurinë për reperin edhe pse është larg tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm