Kallashi sot feston!

By

Kallashi sot po feston ditëlindjen!

Sipas biografisë së saj në Google, këngëtarja ka lindur në vitin 1994 dhe sot po mbush plot 28 vite jetë.

Kallashi pati urime të shumta nga miq, shokë e familjarë që në orët e para të mesnatës.

Ndryshe, Prive muaj më parë bëri të ditur se Kallashi po rikthehet me muzikë të re.

 

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm