Nga çka frikësohet Françeska? (VIDEO)

By

Modelja shqiptare, Françeska Jaçe ka treguar nga çfarë frikësohet më së shumti.

Në 60 sekondat e Prive, ajo zbuloi disa gjëra të cilat nuk i keni ditur më parë.

Në videon më poshtë kuptoni kush nga politikanët ka flirtuar me të dhe a janë të dobët futbollistët në shtrat por edhe shumëçka tjetër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm