Kendall Jenner i jep fund lidhjes 2 vjeçare

By

Kendall Jenner dhe Devin Booker i dhanë fund historisë së tyre të dashurisë.

Ylli i Kardashians dhe roja e xhirimit të Phoenix Suns janë ndarë pas dy vitesh së bashku, thotë një burim i afërt me Kendall për E! News.

Burimi ndau më 22 qershor, “Kendall dhe Devin patën një problem të ashpër kohët e fundit dhe janë ndarë për rreth një javë e gjysmë”.

Çifti kaluan “një kohë shumë të bukur” në Itali së bashku gjatë festimeve të dasmës së motrës Kourtney, shpjegon burimi i brendshëm, “por sapo u kthyen, ata filluan të ndiheshin sikur nuk ishin në linjë dhe kuptuan se kishin stile jetese shumë të ndryshme”.

Kendall i tha Devinit se ajo “dëshironte hapësirë ​​dhe kohë të ndarë”, sipas burimit, i cili ndan, “Ata kanë qenë në kontakt që atëherë dhe kujdesen për njëri-tjetrin”.

Megjithatë, mund të mos jetë një ndarje e përhershme, siç vë në dukje burimi i brendshëm, “Ata të dy shpresojnë ta bëjnë të funksionojë, por tani janë të ndarë”.

 

 

Artikuj të ngjashëm