Kallashi i përgjigjet pyetjes së sikletshme të fansit

By

E ftuar këtë të shtunë, Kallashi iu përgjigj pyetjeve të fansave.

Pas shumë kohësh, ajo rikthehet në nje intervistë për rubrikën “Kutia e pyetjeve”.

Kallashi iu përgjigjet pyetjeve të fansave që arritën në adresën e Prive dhe nga shumë pyetjet nuk do mungonin as ato të sikletshmet – që kanë të bëjnë me pjesën më intime të jetës.

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm