Albina dhe Familja Kelmendi elektrizuan skenën e Festivalit të RTSh-së me “Duje”

By

Albina dhe Familja Kelmendi kanë dridhur skenën e Festivalit të Radio Televizionit Shqiptar me këngën “Duje”.

Ky projekt muzikor i performuar me shumë emocion, u punua nga Enis Mullaj, me tekst nga Erjona Rushiti.

Në videon e mëposhtme mund ta ndiqni performancën e mbrëmshme që u pëlqye jashtëzakonisht shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm