Ledri Vula bëhet baba (FOTO)

By

Sipas disa informacioneve të fundit, Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë.

Vajza e tyre erdhi sot në jetë edhe pse nuk ka ende asnjë fotografi publike dhe as koment nga ana e çiftit.

Gjithsesi, urime Sarës dhe Ledrit për fëmijën e tyre të parë./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Artikuj të ngjashëm