Kjo tendencë përrallore e flokëve, ka bërë bujë përsëri në Instagram

By

Flokët e argjendta janë një trend nga i cili nuk do lodhemi kurrë (dhe ne fajësojmë, Daenerys Targaryen). Po, duket se Instagram i do flokët e mbretëreshës së akullit ashtu si ne, pasi kjo tendencë u rikthye përsëri.

Nga blondat e argjendta deri tek gritë shndritëse, këto janë ngjyrat metalike të flokëve që do t’ju bindin të arrini atë bojë flokësh argjendi, menjëherë.

View this post on Instagram

Ice Breaker by @alishadobson #whiteheat

A post shared by BLEACH (@bleachlondon) on

View this post on Instagram

Space Grey by @tori_stewart93 #fadetogrey

A post shared by BLEACH (@bleachlondon) on

Artikuj të ngjashëm