Elhaida Dani rikthehet në festival: Kjo është performanca në ‘Kënga Magjike’

By

I ka munguar tregut muzikor shqiptar që nga Eurovisioni, por heshtjen e theu para disa javëve kur publikoi klipin ‘Më mbaj’.

Por, për ta bërë akoma më të fuqishme praninë e saj në diskografinë tonë Elhaida Dani është paraqitur në festivalin “Kënga Magjike”.

Projekti është kompozim i saj dhe mban titullin ‘E ngrirë’. Në këtë kontekst është menduar edhe paraqitja skenike ku shihet duke rënë borë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm