6 vjet dashuri, Lyrical Son me dedikimin më të mirë për gruan e tij

By

Lyrical Son dhe gruaja e tij, Gresa, festojnë sot gjashtëvjetorin e lidhjes së tyre.

Çifti tashmë janë edhe prindër të një vajze e cila e ka emrin Eva.

Në këtë ditë të veçantë, Festimi shfrytëzoi rastin t’ja shpreh edhe njëherë dashurinë gruas së tij, me anë të një fotografie të cilën e postoi në Instagram.

‘Urime 6 Vjet Zemer. Flm Zotit qe ta dha shendetin, dashurine, durimin edhe vullnetin me kon Gruja jem edhe Nana e femise tone. Te don iKuqi, perjetesisht’, shkroi artisti.

Urime çiftit, u plakshi bashkë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm