Ju kujtohet vajza e vogël që i ngjante Rihannas? Ajo sapo nënshkroi një kontratë madhore

By

Kur Rihanna postoi për herë të parë një foto të Ala’a Skyy në rrjetin e saj në Instagram, të gjithë menduan se këngëtarja kishte përdorur filtrin Snapchat që ju bën të dukeni si një fëmijë.

Por kur kuptuam se Skyy është një vajzë shtatë vjeçar, mbetën të gjithë të habitur.  Epo, rezultoi që Skyy morri  vëmendjen e një marke madhore të bukurisë.

Në një email të dërguar në Allure, u njoftua se Skyy ka nënshkruar kontratën e saj të parë të madhe si një ambasadore për The Mane Choice, një markë e kujdesit për flokët e përqendruar në strukturën natyrale. “Jo vetëm që ajo ka një qëndrim të mahnitshëm dhe një etikë pune në një moshë kaq të re, ajo gjithashtu i do flokët e saj,” tha CEO Mane Choice dhe themeluesi Courtney Adeleye në lidhje me modelen e vogël mahnitëse. “Ajo i kupton përfitimet e përdorimit të produkteve të shkëlqyera. Është e mahnitshme!”

 

Artikuj të ngjashëm