Rita me fjalë të mëdha për Dafinën e Taynan

By

Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes InstaStory ku është shprehur: A mund të them pse ne vajzat kosovare jemi kaq te mira? E dua vendin nga vij. Dhe poashtu me pelqen së pari femra që marrin kontrolin e vetes duke qene vetevetja dhe duke inspiruar. Faleminderit vajza që përfaqësoni lirinë dhe i tregoni vajzave që është në rregull të jenë të lira dhe seksi në të njejtën kohë’.

Duket se suksesi i ‘Bye bye’ ka impresionuar edhe Ritën e cila pa komplekse është treguar përkrahese përmes platformave të saj me miliona ndjekës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm