Lumi B komplet ndryshe në projektin e ri

By

Ashtu sic kishte paralajmëruar, reperi Lumi B ka publikuar sot projektin e ri muzikor i cili e sjell goxha më ndryshe në stil dhe zhanër.

Ndiqeni të plotë më poshtë këngën e re të Lumit dhe na thoni përshtypjet tuaja.

Artikuj të ngjashëm