Ju kujtohet vajza e Eminemit? Me këtë pamje që ka, s’do ta njihni, ajo është tejet atraktive

By

Ajo është vajza e njërit prej reperëve më të famshëm në botë.

Mirëpo edhe po të mos e mbante këtë epitet, vëmendjen e të tjerëve do ta kishte për vete.

Hailie Scott e bija e reperit të njohur Eminem, ka publikuar një fotografi ku shfaqë fizikun e saj super seksi, muaj pasi u largua nga rrjetet sociale.

Hailie ka zbuluar barkun e saj me ABS me një bluzë të bardhë e të shkurtër.

21 vjeçarja ka shfaqur asetet e saj dhe nuk ka vënë reçipeta ndërsa imazhi është realizuar në prag të festës së ditëlindjes së saj. /Prive.al

Stunner: Hailie Scott ensured all eyes were on her on Sunday as she posted a seriously sultry snap via her Instagram, after a nine month hiatus from social media

Artikuj të ngjashëm