Gresa flet pasi u bë nënë: “Vetëm kjo ka qenë më e vështirë”

By

Gjashtë muajt e fundit kanë qenë më të mirët për Gresa Behlulin.

Ajo u bë nënë për herë të parë dhe në jetë erdhi një djalë.

Këngëtarja dalëngadalë po i rikthehet ritmit të dikurshëm dhe erdhi në një intervistë ekskluzive për Prive.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm