Ledri e Zerka sjellin ‘Nona’

By

Ledri Vula dhe Young Zerka sapo kanë publikuar projektin veror ‘Nona’.

Kënga, produkt i RedBox Entertainment me producent Big Bang-un duket se do garojë fuqishëm për hitin e 2017-tës.

Ndiqeni të plotë.

 

Artikuj të ngjashëm