Jonida ka një rregull qe ndjek për të ftuar dikë në emisionin e saj

By

Këtë javë në Prive, ishte këngëtarja dhe tani autorja e një emisioni, Jonida Maliqi për të na rrëfyer të fundit nga jeta e saj.

Na tregoi për nisjen e emisionit dhe risitë që do të ketë në vazhdim. Ajo ka pasur të ftuar të ndryshëm, mirëpo na tregoi edhe një parim interesant që ka ajo, kur vjen puna tek zgjedhja e tyre.

Më pas, intervista nuk do të përfundonte pa prekur edhe në rrafshin më personal. Jonida foli për ndarjen nga Romeo, dhe na tregoi edhe arsyen e vërtetë që çoi në ndarje.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm