Prapa në kohë: Ja si dukeshin dy nga artistët tanë në vitin 2010 (FOTO)

By

Koha po kalon shumë shpejt e për disa nga artistët tanë tashmë po bëhen shumë vite prezent në skenën tonë.

Edhe pse që të dy shumë të rinj në moshë filluan hapat e tyre të parë në muzikë duke arritur kështu që menjëherë të depërtojnë tek dëgjuesit.

Bëhet fjalë për reperin Capital T dhe këngëtarin Noga ku në një postim të bërë nga ky i fundit shihen së bashku në vitin 2010.

Tashmë 6 vite prapa që të dy ndryshe në stil e me suksese jo të njejta në muzikë duke marrë parasysh faktin se Noga nuk është aspak produktiv tash e disa vite përkundër Capital T që është shndërruar në një fenomen në industrinë muzikore shqiptare. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm