Urimi i Evit për Kledin qenka mjaft i veçantë!

By

Ka kohë që këngëtarja dhe aktorja Evi Reçi po shijon lidhjen e dashurisë me Kledi Hysën.

View this post on Instagram

A post shared by EVI RECI (@evireci)

Sot partneri i saj Kledi feston ditëlindjen dhe Evi u kujdes që të bëjë një urim mjaft të veçantë për partnerin e saj.

Ajo ndau disa fotografi krah tij në Instagram, dhe zgjodhi për të shkruar fjalët më të veçanta për të.

“Çfarë bëjnë 2 njëzet vjeçar në një trup të vetëm? Krijojnë energji, pozitivitet, ndjeshmëri, frymëzim dhe shumë dashuri për jetën dhe për të tjerët. Unë të thërras Kledi i të gjithëve (dhe më duhet të bëj paqe me këtë gjë), por njerëzit kanë nevojë për ty, për atë çka ti ofron, për atë çka je dhe për çka ke. Dhe di me siguri që mua më ke, me zemër! Kledi i të gjithëve, Kledi im. Gëzuar ditëlindjen Rrelsi im”.

View this post on Instagram

A post shared by EVI RECI (@evireci)

Urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm