Jonida dhe Romeo fotografohen në një ambient romantik

By

Tashmë dihet që Jonida Maliqi është në lidhje me Romeo Veshaj.

Edhe pse kaluan muaj duke e mbajtur të fshehur lidhjen e tyre, kjo nuk po ndodhë më.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj kanë dalë publikisht dhe pak minuta më parë ka ndarë disa fotografi në një ambient romantik.

“Jeta ime nuk është perfekte por unë dua gjithçka që kam”, ka shkruar ajo krah fotografive me Romeon të cilat ju mund t’i shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm