Jo veç Aurela Hoxha, Mr. Rex edhe me punë edhe fizikisht në tapetin e kuq të Kanës

By

Në ditët e Festivalit të Kanës, nuk mungoi modelja shqiptare Aurela Hoxha, si çdo vit tjetër.

Por, ajo duket të mos ketë qenë personazhi i vetëm publik shqiptar që shkeli tapetin e kuq dhe si rrjedhojë, përjetoi glamurin e këtij evenimenti fantastik.

Aty ka qenë edhe dizajneri i njohur, Mr. Rex.

Foto nga ceremonia, ai ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Jo vetëm fizikisht, por edhe me punën e tij të kreacioneve, Mr. Rex qe i pranishëm në këtë eveniment.

No description available.

FOTO: Mr. Rex me partneren e tij të biznesit, Arta Kamberi

Oligarkia ruse Anna Stukkert zgjodhi një fustan rozë të stilistit shqiptar për paraqitjen e saj në këtë festival. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm