Çfarë ka në plan Ryva Kajtazi? (VIDEO)

By

Pas një kohe të gjatë larg ekraneve tona, Ryva Kajtazi ka vendosur të kthehet në studio dhe të prodhojë diçka të re.

Duke qenë së artistja këtë verë mori pjesë në dasma dhe evente familjare, ajo nuk solli asnjë këngë të re, megjithatë gjithçka do të nisë brenda këtij muaji.

Ryva është edhe nënë e një vajze e cila kur erdhi në jetë, e bëri që të shkëputej nga estrada.

Videoja e mëposhtme iu jep detaje./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm