Skandali i dikurshëm me ‘puthjen’ e bukuroshes shqiptare dhe Presidentit amerikan

By

Me zgjedhjen e Trump si President i SHBA-ve ajo që ka pasuar është frika e shqiptarëve për qasjen e tij, me theks të veçantë shkaku i ndikimit të supozuar rus tek biznesmeni.

Por, të paktën kur është fjala tek bukuroshet shqiptare, Trump ia ka dalë të ketë një relacion të shkëlqyer.

Falë agjensisë së tij të modeleve dhe organizimit të spektakleve të bukurisë, bukuroshet shqiptare përtej Atlantikut shpeshherë janë parë nën shoqërinë e tij.

Por, pa dyshim relacioni më epik është ai me Angela Martinin, bukuroshen shkodrane që vite më parë përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe i cili pati shkaktuar zhurmë të madhe në media.

Trumpi i njohur për një sjellje aspak për t’u lavdëruar karshi femrave, me shkodranen kishte kaluar në një relacion përtej përshëndetjes së rëndomtë.

Në disa foto që qarkullojnë akoma në arkiva të ndryshme në internet, ai shihet teksa duket sikur shkëmben puthje në buzë me Angelan. Megjithatë, kjo ishte demantuar nga vetë shkodranja e cila më pas kishte publikuar videon e plotë ku shihet teksa shkëmben puthje në faqe e jo në buzë me tashmë presidentin amerikan, Trump. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm