Jo të gjithë fëmijët e Brad Pitt duan t’i festojnë Krishtlindjet me të

By

Brad Pitt ka gjashtë fëmijë me ish gruan Angelina Jolie.

Dhe Brad Pitt do të kalojë Krishtlindjet me tre fëmijët e tij – Shiloh, 13 vjeçare dhe binjakët Knox dhe Vivienne, 11 vjeç, sipas US Weekly.

Holidays: Brad Pitt will be spending Christmas Eve with three of his children - Shiloh, 13, and twins Knox and Vivienne, 11, without a monitor, according to US Weekly; pictured on July 30 at Odeon Luxe Leicester Square in London for premiere of Once Upon A Time In Hollywood

Aktori 55-vjeçar është “duke shpresuar se do të duan të kalojnë natën në shtëpinë e tij, por ai me të vërtetë po pret me padurim festën e Krishtlindjes me ta,” raportoi një burim për revistën.

Vajza Zahara, 14 vjeçare, nuk do të marrë pjesë; burimi tha se ai ‘nuk po e pret atë të vijë këtë vit’.

Bijtë Maddox, 18 vjeçar, dhe Pax, 16 vjeçar, nuk pritet të marrin pjesë.

Christmas: Angelina Jolie pictured with four of their children; (from L to R) Vivienne, Zahara, Shiloh and Knox on October 9, 2019 at the Maleficient: Mistress of Evil premiere in London

Maddox është distancuar nga babai i tij që nga ndarja e vitit 2016, pasi ata dyshohet se u futën në një grindje në një avion privat në LA, njoftoi Us Weekly.

Burimi: DailyMail

 

 

Artikuj të ngjashëm