Jo një por dy, Bebe Rexha rikthehet me këngë të reja

By

Bebe Rexha është kthyer me muzikë të re!

Këngëtarja 28-vjeçare lansoi “Ferrari” dhe “2 Souls on Fire” në bashkëpunim me Quavo, të cilat tashmë keni mundësi t’i dëgjoni në youtube.

Dy projektet e reja janë pjesë e albumit të ri të artistes shqiptares – “Expectations” i cili do të publikohet më 22 qershor./Prive.al

Artikuj të ngjashëm