Shkurte Fejzën, më natyrale ka kohë që s’e keni parë (FOTO)

By

Kishte kaluar kohë pa e parë atë në imazhin e saj natyral.

Gjithnjë e kuruar dhe me flokë të rregulluara për paraqitjet publike. Këngëtarja Shkurte Fejza, me siguri se ka harruar edhe vetë që flokët i ka kaçurrela nga rregullimet e njëpasnjëshme që u bën.

Por kështu, ajo duket jashtëzakonisht bukur. Në një imazh që Gresa Behluli, e bija e saj këngëtare ka publikuar në Instagram, këngëtarja rrezaton lumturi.

“Mbretëresha ime”, ka shkruar Gresa Behluli, duke prezantuar nënën e saj, siç ka kohë që s’e kemi parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm