“E mundësuar nga dashuria” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë

By

Halsey lindi fëmijën e saj të parë me të dashurin Alev Aydin, këtë 14 korrik.

“Mirënjohje. Për lindjen më ‘të rrallë’ dhe euforike. Mundësuar nga dashuria, ”shkroi ajo në faqen e saj në Instagram të hënën.

Ndërsa Halsey nuk zbuloi gjininë e të porsalindurit, Ender është një emër i njohur turk mashkull që do të thotë “i rrallë”.

E nominuara për Grammy befasoi fansat në janar pasi ndau foto nga një xhirim i lindjes duke shfaqur foton e foshnjës. Në dy prej portreteve nga fotografi Sam Dameshek, nëna e ardhshme pozoi krejtësisht topless ndërsa kishte veshur një palë xhinse të gjera.

View this post on Instagram

A post shared by halsey (@iamhalsey)

Artikuj të ngjashëm